З 01 лютого 2020 року виставлення великих лотів на аукціон з продажу необробленої деревини у місті Чернігові й інших регіонах України лісозаготівельниками має здійснюватися через електронну систему Прозорро.Продажі. Головною метою Міністерства енергетики та захисту довкілля є забезпечення абсолютною прозорістю ринку лісових матеріалів, більш того, необхідно спростити контроль обігу та цільового використання.

Позитивні фактори реалізації необробленої деревини на аукціоні Прозорро.Продажі. у м. Чернігів

За останні три місяці було погоджено запустити експериментальний проект, згідно з яким більша частина необробленого лісу-кругляку у Чернігові збувається на електронних аукціонах ProZorro.Sale. Таке рішення прийнято відповідно до погодженої урядом Постанови «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини».

Подібні нововведення сприяють виведенню ринку з тіні, адже прогнозують продаж лотів величиною зі 150 куб. м чи ціною понад 200 тисяч гривень на спеціальних платформах по типу sale.uub.com.ua. Не менш важливим є те, що впровадження електронного обліку підготовленої деревини й заборона повного експлуатування Карпатських лісів є вагомим кроком наближення України до стандартів ЄС.

Проведення аукціону зі збуту необробленої деревини у таких містах як Чернігів, Житомир, Київ та інші зініціювали фахівці Прозорро.Продажі, Держлісагентство й спеціалісти Офісу ефективного регулювання BRDO. У порівнянні з реалізацією, яка здійснювалась раніше, варто зауважити, що з новою системою виникає можливість ухилення від створення корупційних схем. Раніше вартість матеріалів лісу-кругляку визначалась індивідуально й доволі часто була занижена, що було сприятливим для керівників, оскільки вони мали можливість відкатів. ProZorro.Sale слугує способом викорінення подібного корупційного ладу, адже дані про всі аукціони з продажу необробленої деревини у Чернігові обліковуватимуться у вільному доступі для всіх за адресою https://sale.uub.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-u-chernigovi-sale-uub-com-ua.

Купівлі на платформі sale.ubb.com.ua – вигідні

Завдяки продажам найрізноманітнішого товару на прозорих аукціонах держава отримала чималий прибуток – 24,7 млрд. грн. Звичайно, не залишились непоміченими докладені зусилля фахівців платформи «Українська універсальна біржа». Починаючи з початку існування та функціонування системи Прозорро.Продажі, з’явились найсприятливіші умови для отримання потрібних активів на найвигідніших умовах.

Після доволі простої процедури реєстрації, з’являється можливість отримання доступу до актуальних аукціонів з продажу необробленої деревини по всій Україні, а не тільки у м. Чернігів. За отриманням безкоштовної консультації звертайтесь до менеджерів – (044) 221-32-33. Для більш широких пізнань у тому як здобути перемогу у торгах варто переглянути навчальний відеоролик на YouTube-каналі біржі. Отримувати інформацію про нові аукціони можна у постійній Email-розсилці та особливому Telegram-боті «Української універсальної біржі».