Реалізація арештованого майна все ще вважається одним з найбільш перспективних направлень в системі ProZorro. Sale.

В зв’язку з тим, що до системи прозорих закупівель почали добавлятися не зовсім типові види аукціонів, питання детального ознайомлення з ними стає ще більш актуальним. Говорячи конкретно про арештоване майно, ви завжди можете дізнатися про це більш за посиланням www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyony-arestovannogo-ymushestva-na-elektronnoj-ploshadke-uub.

Що відноситься до арештованого майна

Не секрет, що під арештованим майном мається на увазі ті об’єкти, що були взяти в кредит, але боржники так і не змогли впоратися зі своїми зобов’язаннями. В зв’язку з цим, судовий орган має повне право на те, щоб конфіскувати цей об’єкт на користь держави.

На сьогодні, до арештованого майна можна віднести:

  • Приміщення – це можуть бути квартира, будинок, офіс гараж або будь-який інший об’єкт подібного направлення;
  • Транспорт – не важливо, чи то є мотоцикл, автомобіль, спеціальна техніка й так далі. Все на чому можна пересуватися, відноситься до цієї категорії;
  • Побутова техніка – це ще одна популярна категорія майна, що може бути арештоване. Тобто, це може бути пральна машина, холодильник, плита й будь-яка інша техніка, яку можна знайти на кухні;
  • Електроніка – сюди можна віднести всю іншу техніку, починаючи з телевізора та закінчуючи мобільним телефоном.

Це лише декілька прикладів того, що дійсно можна віднести до арештованого майна. Тут варто зазначити один важливий момент – все що може братися в кредит, а в подальшому бути арештованим – це все можна віднести до даної категорії майна.

Якщо ви маєте бажання спробувати свої сили в такому аукціону, від вас не потребується виконання якихось особливих вимог. Все що потрібно зробити – це правильно оформити заявку. Відповідно, що для початку вам треба знайти електронний майданчик. Головне – це те, щоб він був акредитований в системі ProZorro. Sale.

УУБ – це один з таких сервісів, що з часом майже не втрачає своєї популярності. Важливо зазначити, якщо вам цікаві саме аукціони, тоді вам не варто переходити на сайт uub.com.ua. Відразу переходьте на версію сайта sale.uub.com.ua, де ви зможете найти ті лоти, що будуть для вас цікавими.